Co teď?

28. prosince 2017 v 18:03 | Laura se nejmenuji |  Novinky
Tak jo… Byla to celkem dlouhá doba. :D 2 roky od posledního článku. Asi se stal zázrak, ale vracím se zpět k psaní článků na tento blog.
Pravděpodobně jste tady noví nebo si už nepamatujete, o čem jsem psala. Radím vám si to přečíst, pěkně se pobavíte. :D Ale taky asi zaznamenáte jakýsi přechod myšlení. :D Změny v mém životě asi moc nezaznamenáte, protože jsem nepsala tak úplně o mém životě, ale spíš o něčem, na co jsme si s kamarádkama hrály. :D Raději to vysvětlím… Tenhle blog vznikl, když mi bylo myslím 10. Každý školní den v družině jsme si hrály, že žijeme v jiné zemi, máme jiné jména, jiné postavení ve společnosti a jiné schopnosti. Uměly jsme ovládat vítr. :DD S kamarádkou, která si v tu dobu říkala Mich, jsme chtěly být spisovatelky, tak vznikl vlastně náš bájný svět Etella a všechno kolem toho, tak jsme začly psát blog. Připadalo nám to jako super ukázání se světu a předvedení našeho "spisovatelského" talentu. Jistě. Pokud si přečtete od začátku všechny články, které nezaberou moc dlouho, asi líp pochopíte, co teď vysvětluji.
Když se na to dívám zpětně, nevím jestli se smát nebo brečet. I přes to ty články, pro mě spíš moje poznatky a zaznamenání myšlenkových pochodů, mazat nebudu. Bylo by mi to líto a je tam prostě vidět ta změna uvažování a pohledů na různé věci. Je to taková trošku srdeční záležitost. :D
Co bude teď? To je hodně dobrá otázka, na kterou mám odpověď.
Myslím, že někde dávno jsem psala o mé facebookové stránce o koních. Nemělo to moc velký úspěch a i mé příspěvky byly naprosto o ničem. Byly bez ducha. Nějak tak bych to asi řekla. :D Neměly žádné "poslání". Od té doby, co jsem začínala v jezdeckém klubu,co jsem poté začla chodit k soukromníkovi starat se o "mého" poníka Bessy, se toho u mě ve světě koní hodně změnilo. S Bessy jsme pořád spolu. Jinak by to ani nešlo, je to láska na celý život… Teď mám doma 3 koně, z toho jednoho a půl mých. :D Bessy máme v bezplatném pronájmu. Mám je doma, tudíž s nimi pracuji, trávím s nimi hodně času a sleduji jejich chování. Chyběly mi ty staré časy, kdy jsem psala na facebook "Dneska jsem byla za Bessy, byly jsme na vyjížďce. Co dneska vy?". No nevím zda mi chybělo přímo tohle. Spíš mi chyběl pocit, že se s někým dělím o mé zkušenosti, že někomu něco předávám. V té době se tomu tak opravu říkat nedalo. :D Zároveň mi chybělo psaní divných článků tady na blog a vypouštět moje úvahy do světa. Napadlo mě tedy, proč to nedát nějak dohromady? Už dlouho se k tomu odhodlávám, ale až dnes jsem se dokopla. Takže mám v plánu tenhle blog oživit a psát o mé práci s koňmi. Mám doma mladého 2,5 letého koně. Na jaře mám v plánu začít přípravu na obsedání a napadlo mě podělit se o to, jak to celé probíhá, co vlastně dělám a jaké mám z toho pocity. Občas vám pomůže vypsat se z něčeho, například z neúspěchu. Chtěla bych tak někomu i případně pomoct. Myslím to tak, že někomu pomůžou moje "praktiky", někdo se inspiruje mou prací. Nebo se jen někdo zabaví čtením. :) Nevím, jestli budu psát jen o koních, to asi ne. Ještě popřemýšlím, jak to všechno udělám.
Na závěr bych ještě chtěla říct… I přesto, že mě to k psaní mých poznatků a předání zkušeností, táhlo už dlouho, nechala jsem se inspirovat u bývalé majitelky mé Varrisky, Nikči. :) Je to skvělý člověk a pro své koně toho obětuje mnoho.
Na podpisem musím ještě popřemýšlet, protože Laura se fakt nejmenuji. :D To zatím bude muset stačit.
Laura se nejmenuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama