Léto -> Očekávání VS. Realita

25. srpna 2015 v 14:46 | Lauria Etella Dream |  Novinky
Čau ča-čau! :)
Určitě jsme se zase po roce těšili na léto nebo spíš na prázdniny. :D Já jsem osobně těšila na volný čas a odpočinek od školy, nedá se říct že vyloženě na léto. :D Tady bude pár "důvodů" proč. :D


Očekávání


Vzbudíte se, vylezete z postele a jdete se podívat ven, protože je další teplý slunečný den. Venku je nádherně, slunce svítí a vy cítite vůni trávy a léta. Jdete si domů udělat osvěžující snídani, která vás ráno pořádně "nakopne" a probudí. Vezmete snídani a jdete si ji sníst ven.


NE!!!!


Realita

Vzbudíte se celí ulepení od potu a nevyspalí, protože v noci je strašné vedro a kvůli toho taky ani nemůžete usnout. Nemotorně dojdete ke dveřím a váháte jestli vůbec vyjít. Nakonec výjdete a skoro omdlíte z toho hnusného vedra a dusna. Rozhlídnete se a vidíte nažloutlou trávu spálenou sluncem. Rýchle se vrátíte domů a pocítíte ten rozdíl teplot. Místo dělání snídaně si lehnete na gauč znavení tím totálním vedrem venku. Pustíte si televizi s nadějí, že vám tu snídani udělá někdo jiný.
Očekávání

S kamarády a kamarádkami si naplánujete super den, kdy zajdete do splavu nebo na bazén, poté si zajedete na kolech na pizzu a užijete si spolu úžasný den nových zážitků.


NE!!!!


Realita

Už dlouho plánujete nějaký den kdy si společně někam zajdete a když už se domluvíte, dojde vám (pokud jste holka), že zrovna na ten den vám výjdou krámy (menstruace - to slovo je hrozné). No ještě dřív než to stačíte oznámit ostatním, zruší se to, protože komu by se chtělo v takovém vedru vůbec vycházet ven nebo chodit do nějakého kalného špinavého splavu a nebo na veřejný bazén, kde bude nacpáno? Nikomu...


Očekávání

Jste v plavkách, namažete se doma opalovaím krémem, popadnete sluneční brýle, studené pití a jdete ven. Příjdete k lehátku, lehnete si na něho a opalujete se, aby jste chytili nějakou tmavší barvu a nebyli v létě bílí jako upír, když jsou ostatní pěkně opálení. Když jste opálení z jedné strany, otočíte se na druhou, ale ještě mezitím se napijete svého studeného pití, protože na tom sluníčku je teplo, a tak máte žízeň.


NE!!!!


Realita

Namažete se opalovácím krémem s faktorem 30, s domněnkou že to bude stačit. CHYBA! Jdete ven, na očích sluneční brýle, v ruce studené pití. Lehnete si na lehátko a opalujete se. Ležíte asi takových 5 minut a to už se potíte jako prase. Než se otočíte, chcete se napít STUDENÉHO pití, jenomže na tom slunku moc dlouho studené nevydrželo. Otočíte se, aby jste si opálili i záda a po dalších pěti minutách usoudíte, že to nejspíš stačí. Příjdete domů, sednete si na gauč s hlasitým "AU!", protože jste se spálili. Rychle běžíte k zrcadlu a zjistíte, že to co jste přes brýle viděli hnědé je teď červené. Vyvodím z toho trošku pozitivní věc. Aspoň nejste bílí jako upíři. Počkat.... To v létě ani nejde.
Tohle je k dnešnímu článku vše. :) Na létě se najdou i určitě nějaké pozitivní věci, ale teď mě žádné takové nenapadají. :D Snad se ozvu i zítra. :)Laura :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/Byla jsem tu!

KLIK! 100% (128)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama