Srpen 2015

Léto -> Očekávání VS. Realita

25. srpna 2015 v 14:46 | Lauria Etella Dream |  Novinky
Čau ča-čau! :)
Určitě jsme se zase po roce těšili na léto nebo spíš na prázdniny. :D Já jsem osobně těšila na volný čas a odpočinek od školy, nedá se říct že vyloženě na léto. :D Tady bude pár "důvodů" proč. :D


Očekávání


Vzbudíte se, vylezete z postele a jdete se podívat ven, protože je další teplý slunečný den. Venku je nádherně, slunce svítí a vy cítite vůni trávy a léta. Jdete si domů udělat osvěžující snídani, která vás ráno pořádně "nakopne" a probudí. Vezmete snídani a jdete si ji sníst ven.


NE!!!!


Realita

Vzbudíte se celí ulepení od potu a nevyspalí, protože v noci je strašné vedro a kvůli toho taky ani nemůžete usnout. Nemotorně dojdete ke dveřím a váháte jestli vůbec vyjít. Nakonec výjdete a skoro omdlíte z toho hnusného vedra a dusna. Rozhlídnete se a vidíte nažloutlou trávu spálenou sluncem. Rýchle se vrátíte domů a pocítíte ten rozdíl teplot. Místo dělání snídaně si lehnete na gauč znavení tím totálním vedrem venku. Pustíte si televizi s nadějí, že vám tu snídani udělá někdo jiný.
Očekávání

S kamarády a kamarádkami si naplánujete super den, kdy zajdete do splavu nebo na bazén, poté si zajedete na kolech na pizzu a užijete si spolu úžasný den nových zážitků.


NE!!!!


Realita

Už dlouho plánujete nějaký den kdy si společně někam zajdete a když už se domluvíte, dojde vám (pokud jste holka), že zrovna na ten den vám výjdou krámy (menstruace - to slovo je hrozné). No ještě dřív než to stačíte oznámit ostatním, zruší se to, protože komu by se chtělo v takovém vedru vůbec vycházet ven nebo chodit do nějakého kalného špinavého splavu a nebo na veřejný bazén, kde bude nacpáno? Nikomu...


Očekávání

Jste v plavkách, namažete se doma opalovaím krémem, popadnete sluneční brýle, studené pití a jdete ven. Příjdete k lehátku, lehnete si na něho a opalujete se, aby jste chytili nějakou tmavší barvu a nebyli v létě bílí jako upír, když jsou ostatní pěkně opálení. Když jste opálení z jedné strany, otočíte se na druhou, ale ještě mezitím se napijete svého studeného pití, protože na tom sluníčku je teplo, a tak máte žízeň.


NE!!!!


Realita

Namažete se opalovácím krémem s faktorem 30, s domněnkou že to bude stačit. CHYBA! Jdete ven, na očích sluneční brýle, v ruce studené pití. Lehnete si na lehátko a opalujete se. Ležíte asi takových 5 minut a to už se potíte jako prase. Než se otočíte, chcete se napít STUDENÉHO pití, jenomže na tom slunku moc dlouho studené nevydrželo. Otočíte se, aby jste si opálili i záda a po dalších pěti minutách usoudíte, že to nejspíš stačí. Příjdete domů, sednete si na gauč s hlasitým "AU!", protože jste se spálili. Rychle běžíte k zrcadlu a zjistíte, že to co jste přes brýle viděli hnědé je teď červené. Vyvodím z toho trošku pozitivní věc. Aspoň nejste bílí jako upíři. Počkat.... To v létě ani nejde.
Tohle je k dnešnímu článku vše. :) Na létě se najdou i určitě nějaké pozitivní věci, ale teď mě žádné takové nenapadají. :D Snad se ozvu i zítra. :)Laura :)

Šílenost

14. srpna 2015 v 16:38 | Lauria Etella Dream |  Novinky
Čau ča-čau! :)
Šílenost.... Proč zrovna šílenost? Protože v téhle době je už snad všechno šílené. :D Lidi, přístroje, zvířata, věci atd. :D Třeba nedávno byla i moje wifi šílená. -_- Ráno všechno v poho a přes den katastrofa, večer to samé.... Ještě před prázdninami to takhle začalo blbnout a když mi už vážně docházely nervy říkala jsem jim ať zavolají našemu dodavateli internetu (nevím jestli v tomhle povolání se používá slovo dodavatel :D), ale nereagovali. -_- :D Rodiče znáte to... :D Jednou ho mamka potkala tak mu řekla a on, že se podívá. V úterý volal a říkal, že potřebujeme novou anténu, tak jsme se domluvili, že přijede ve středu vyměnit ji. Příjel a my máme vedle domu naše pole a na něm jsou stromy kolem takové díry s vodou (není to rybník nebo tak, prostě díra s vodou) a taťka musel jeden pokácet, aby jsme měli lepší signál. Tohle je taky docela šílené, ale ještě ne úplně. :D

Asi tak přibližně před dvěmi týdny u mě byla kámoška Christie a on napsala jejímu kámošovi ZE SRANDY ať přijede a on že za hodinu tady bude, jen ať mu řekneme číslo domu. Braly jsme to jako srandu, tak jsme mu tam prvně chtěly napsat nějaké fake číslo, ale nakonec jsme mu napsaly to opravdové, ale pořád jsme to jen myslely ze srandy a myslely jsme si že on taky. OMYL! :D Za hodinu a něco zazvonil zvonek a já jsem ze srandy řekla, že je to ten kamarád a šla jsem rychle otevřít. Koukla jsem se přez okno ve dveřích a dostala jsem totálni záchvat smíchu. :DDD Byl to vážně ten kamarád. :DD V duchu jsem si pomyslela, že je to vážně šílenec. :D Bydlí docela hodně hodně daleko, a když jsem mu nabídla pití řekl že nechce a udělal si z nás srandu, že šel pěšky (kolo bylo "nenápadně" opřené o plot) a rozběhl se po cestě dolů. :D My jsme zůstaly stát za dveřmi a za chvíli se pro kolo vrátil. :D

Víc už mě k tématu šílenost nenapadá, ale určitě znáte hodně šílených a absurdních věcí. :D Pokud ano, napište mi nějaké z nich do komentářů. :)

P.S.: Zítra v 14:00 očekávejte nový článek! :)

Laura :)

Youtube?!?!?

9. srpna 2015 v 11:42 | Lauria Etella Dream |  Novinky
Čau ča-čau! :) Už ani nevím jak dlouho nebyl článek. :/ :D Omlouvám se, ale prostě prázdnin. :) :D Jeden z důvodů mé neaktivity je i youtube. :D Asi si říkáte, jak vlastně vypadám, jaký mám hlas, jaký jsem krypl... a nebo taky ne. :D Každopádně pokud vás tohle zajímá, nasměruji vás na youtube. :) Už dlouho jsem chtěla točit nějaké videa a konečně jsem se k tomu odhodlala. :D Tímhle článkem si v podstatě udělám reklamu. :D Hodně se toho o mně dozvíte, i to proč vám asi někdy příjdou články hodně kryplovské. :D Určitě se ještě dneska nebo až zítra ozvu s novým, už normálním článek. :)


Laura :)