Jít s davem

25. července 2015 v 15:43 | Lauria Etella Dream |  Téma týdne
Čau ča-čau! :) Téma "Jít s davem" mi moc dobře připomíná náš výlet do Prahy a hlavě na UTUBERING! :D :) K UTUBERINGU nebudu nic psát, myslím si, že je toho plný internet... :)

Proč se mi vybavila zrovna Praha, když něco řekne jít s davem? Jednoduchá odpověď! :D
Jelikož já jsem byla v Praze poprvé a i tak se tam žádná z nás neuměla orientovat (samozřejmě s námi byli i rodiče), vždycky jsme si řekly, že půjdeme tam kde jde dav :D Nejvíc tohle platilo v metru a cestou na UTUBERING :D A že tam těch lidí bylo :D :O Tohle je asi všechno z Prahy a "Jít s davem"


Když se řekne jít s davem se mi taky vybaví například nějaký okruh lidí, kteří si mění své názory a skoro všechny se shodují a tak ten jeden, co má jiný názor raději souhlasí, než aby říkal, co si o tom myslí on... Takhle jsem to dělala a někdy ještě dělám i já. Je to prostě jednoduší :) Každopádně teď už to tak moc nedělám a už nemám zas takový problém s tím vyjádřit svůj názor a říct ostatním co si myslím :) No možná to někdy až přeháním :D Všimli jste si, že jsem napsala "nemám zas takový PROBLÉM" ? A přesně tohle může být další důvod, proč někdo jde raději s davem. Dělá mu problém se prosadit (nejspíš). Napíšu vám jak to bylo z mého pohledu. Když jsme řešili třeba něco ve třídě nebo s více lidma, před kterýma jsem se bála říct svůj názor nebo nápad, prostě jsem jen přikyvovala a souhlasila s nimi. Myslela jsem si, že je můj názor nedůležitý, že ho stejně všichni budou ignorovat a nebo mě kritizovat za to, co řeknu. Raději jsem se nějak moc k dané věci nevyjádřovala a "šla s davem". Potom najednou velké BŮM a já pořád říkala skoro vše, co mi přišlo na jazyk, a když měl někdo něco proti tomu bylo mi to jedno a nebo jsem mu zase něco řekla a byl klid. :D Teď si myslím, že by každý měl jít za tím co chce a neposlouchat ostatní, když budou mít nějaké připomínky. :)


Zatím vše
Laura :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/Byla jsem tu!

KLIK! 100% (128)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama