Říjen 2013

Narozky

8. října 2013 v 20:03 | Lauria Etella Dream |  Novinky
ještě jeden článek dnes :D zapomněla jsem to v předešlém, tak to napíšu sem ;) zachvíli mám narozeniny, a já nevím, o si mám přát! -_- napadá mě mobil, ale zas nevím jaký -_- potom luk a potom už nevím :D asi nějáké věci na koně :D nevím, co si mám přát -_- :D takže poraďtě v komentech a teď další věc :D napíšu i druhou knihu, a ta bude inspirovaná životem Mich a životem v jejích kniháh :D takže raďte a můžete i vymýšlet názvy :DAhoj Laura!!! :P :D

"Praha"

8. října 2013 v 19:08 | Lauria Etella Dream |  Téma týdne
Takže Praha :D Téma týdne je Praha.... :D Tam jsem ještě nebyla :D Nojo.... Svět je pry malý... Jasně -_- A já jsem ještě ani všude nebyla, ale myslím, že nejsem sama :D Ale to téma Praha se mi hodí! My jsme kdysi ze školou (na 1. stupni) jeli na 3 dny pod Lysou horu :D byli jsme rádi, protože jsme se aspoň neučili a měli nové zážitky :D no prostě super a tento rok mě opravdu naštvali! My jedem na nějáké pitomé Visaláje a oni si tento rok pojedou do Prahy!?!? no chápete to?!?!? hrůza! a ještě k tomu ve čtvrtek, takže se mnou Christie nepojede na koně!! :D no couž? :D aspoň nebudem muset zase spěchat, protože se nezpozdíme (y) :D tak to je asi všechno k tématu týdne :D
Laura ;P

Mám to!

8. října 2013 v 18:56 | Lauria Etella Dream |  Novinky
Poznámky mé světlonošky Rosalie, budou napsány kurzivou.. :P

Čaute, čaute!! :) Už vím jakou mám napsat knihu!! :3 napadlo mě to, když jsem četla knihu o koních :D budu se inspirovat svou kamarádkou ;) :DD no to zas bude román -_- Ale prdlajs, Rosalie!!menší ukázka:
bude to o dívce, ktará už od mala miluje koně a jezdí na nich.... bude to vše z jejího neobyčejného životu s koňmi... proč neobyčejného? protože ona s koňmi dokáže mluvit! přijde na to až, co se po roce opět rozhodne docházet do stáje. bude se dívat, na holky, jak trénují na závody, když si přitom kůň zraní nohu o překážku!

takže.... :D .... to je ale hovadina.... :P já vím :D víc budu vědět, až po vyslehnutí kamarádky :D co říkáte? je to dobré? O.o Ani se neptéj! budeš zklamaná!! Ale jo! zeptám se! musím to vědět, jestli má vůbec cenu psát :) názory piště do komentu ;)


Laura a Rosalie :)